Se získáváním dalších zkušeností v celém výrobním řetězci, od surové vlny až po hotové produkty, byly pletené výrobky Dale dolaďovány k dokonalosti v průběhu celé historie firmy. Mnoho kvalifikovaných zaměstnanců společnosti pracovalo v továrně většinu svého života a to po několik generací zpátky. Tato jedinečná kompetence byla a je pro Dale of Norway k nezaplacení. Zkušený tým vyvinul krásné vzory pleteného zboží s dlouhou životností, pohodlné a odolné povětrnostním vlivům.

NEPORAZITELNÁ KONKURENCE

Mnozí ze zaměstnanců Dale of Norway pracují ve firmě většinu svého života, jako jejich rodiče a prarodiče. To jim dává jedinečnou znalost vlny a pleteniny. Lorents Tvedt pracuje v továrně 35 let, od svých 17 let. Firmu opustil na pár let, aby získal titul textilního inženýra a nyní pracuje jako vedoucí pletařského oddělení.
 
 
 

NORSKÁ VÝROBA A KONTROLA

Firma Dale of Norway je jednou z mála textilních firem, které mají výrobu v Norsku. Díky tomu může kvalifikovaný personál věnovat pozornost každé fázi výrobního procesu, což zaručuje prvotřídní kvalitu každého kusu oblečení z Dale.  Vzhledem k tomu, že továrna je jakousi “laboratoří” vysoce zkušených pracovníků, tak se firmě daří uvádět na světový trh špičkové inovace v rámci vlny a pleteného oblečení. Výroba kvalitních oděvů je složitá, ale výsledky jsou prostě vynikající.

DOKONALOST DETAILŮ

Vyrobit oděvy tak, aby to odpovídalo standardům Dale není žádná maličkost. Všechno začíná výběrem té nejlepší vlny a příze. Talentovaný tým designerů firmy Dale vytváří krásné vzory a kvalifikovaní technici vyvíjejí a testují každý vzor před jeho uvedením do výroby. Nejdeme cestou zkratek – i detaily jako cínové spony, tkané proužky a kožené záplaty jsou vyráběny v Norsku.
 
 
 

Kolekce